اخبار بازیهای رباتیک | کمیته بازیها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان
shadow

کمیته بازیها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان

هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان

  • سومین دوره مسابقات جام اصحاب رسانه برگزار می شود

    سومین دوره مسابقات جام اصحاب رسانه برگزار می شود

    به گزارش مسئول رسانه ای کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان، این کمیته با همکاری انجمن ایپس ، سومین دوره مسابقات بازی های رایانه ای ویژه اصحاب رسانه را برگزار می کند. رئیس کمیته ازی ها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: این دوره از رقابت ها در دو رشته فیفا2017 و بازی های تحرکی(کینکت) در مجموعه خدمات ویژه شهروندی برگزار می شود. محمد مهدی کاظمی افزود: رشته فیفا مختص آقایان است ولی  رشته بازی های حرکتی در دو گروه بانوان و آقایان برگزار می شود. وی ادامه… [ادامه ...]
    نوشته شده توسط در مرداد ۲۸, ۱۳۹۶ | نظر بدهید
  • درخشش تیم صدرا ربات اصفهان در مسابقات جهانی روبوکاپ

    درخشش تیم صدرا ربات اصفهان در مسابقات جهانی روبوکاپ

    به گزارش مسئول رسانه ای کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان، تیم صدرا ربات اصفهان در مسابقات جهانی روبوکاپ ناگویا ژاپن نایب قهرمان بیگ فیلد شد. تیم صدرا ربات اصفهان در مسابقات جهانی روبوکاپ ناگویا ژاپن ازبین نوزده تیم از کشورهای صنعتی دنیا در رقابت فوتبالیست سنگین وزن جنیور مقام هفتم را از آن خود کرد. این تیم در بیگ فیلد باتفاضل گل ،مقام دوم را کسب کرد . شایان ذکر است که در این رقابت ها تیم صدرا توانست برتیمهای تایوان روسیه و آلمان غلبه کند. تیم صدرا ربات با وجود وعده… [ادامه ...]
    نوشته شده توسط در مرداد ۱۲, ۱۳۹۶ | نظر بدهید
  • نفرات برتر جام ولایت مشخص شدند

    نفرات برتر جام ولایت مشخص شدند

    به گزارش مسئول رسانه ای کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان، مسابقات جام ولایت با مشخص شدن نفرات برتر در رشته های pes و fifa پایان یافت. این مسابقات طی دو هفته در روز های 28تیرماه و 6مرداد ماه در مجموعه تفریحی ورزشی lfc برگزار شد. نفرات برتر به شرح زیر می باشند: نفرات برتر رشته pes رضا درویشی اول میثم رمضانی دوم محسن ساریخانی سوم نفرات برتر رشته fifa پویا داوری اول رسول ایزدی دوم تیرداد تولا سوم     [ادامه ...]
    نوشته شده توسط در مرداد ۸, ۱۳۹۶ | نظر بدهید
  • پلیر اصفهانی در مسابقات الماس سوم شد

    پلیر اصفهانی در مسابقات الماس سوم شد

    به گزارش مسئول رسانه ای کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان ، پلیر اصفهانی در مسابقات جایزه بزرگ کشوری به مقام سوم رسید. امید جزینی در مسابقات جایزه بزرگ کشوری الماس توانست بدر میان بیش از 450 شرکت کننده از سراسر کشور به عنوان سومی دست یابد. این مسابقات در تهران و در رشته فیفا برگزار شد. کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان کسب مقام سوم توسط آقای امید جزینی در مسابقات بازيهاي رايانه اي جایزه بزرگ کشوری الماس را تبریک عرض می نماید. [ادامه ...]
  • کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک عملکرد بسیار خوبی دارد

    کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک عملکرد بسیار خوبی دارد

    دبیر هیأت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان گفت: کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک این هیات در مدت فعالیت کوتاه خود در زمینه استعداد یابی و قهرمان پروری عملکرد قابل قبولی از خود برجای گذاشته است. ناصر شهریاری در نشست خبری نخستین دوره مسابقات بازی‌های رایانه‌ای مراکز فرهنگی استان اصفهان (جام ولایت) اظهار کرد: این کمیته از سال 94 از هیات همگانی به هیات انجمن های ورزشی منتقل شد چراکه رشته بازی ها و ورزش های الکترونیک در کسب مقام و قهرمان پروری بسیار موفق بود. وی با اشاره به تغییر مدیریت هیات گفت: از سال ۹۴ با تغییر مدیریت… [ادامه ...]
    نوشته شده توسط در تیر ۲۸, ۱۳۹۶ | نظر بدهید

به گزارش مسئول رسانه ای کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان، تیم صدرا ربات اصفهان در مسابقات جهانی روبوکاپ ناگویا ژاپن نایب قهرمان بیگ فیلد شد.

تیم صدرا ربات اصفهان در مسابقات جهانی روبوکاپ ناگویا ژاپن ازبین نوزده تیم از کشورهای صنعتی دنیا در رقابت فوتبالیست سنگین وزن جنیور مقام هفتم را از آن خود کرد.

این تیم در بیگ فیلد باتفاضل گل ،مقام دوم را کسب کرد .

شایان ذکر است که در این رقابت ها تیم صدرا توانست برتیمهای تایوان روسیه و آلمان غلبه کند.

تیم صدرا ربات با وجود وعده های شهرداری اصفهان و اعضای شورای شهر چهارم اصفهان برای حمایت از بازیکنان و اعزام به مسابقات،با هزینه شخصی در این رقابت ها حاضر شد.

خواندن ادامه ...

photo_2016-12-06_18-47-07

به گزارش مسئول رسانه ای کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان،کیان کاظمی و مبینا اتابکی در سومین جشنواره دانش آموزی زیست فناوری کشور به مقام اول دست یافتند.

این دو از اعضای رباتیک اصفهان و عضو آموزشگاه چیستا رباتیک صدرا بوده که از مجموعه های مرتبط با گروه رباتیک کمیته بازیها و ورزشهای الکترونیک استان اصفهان می باشند.

photo_2016-12-06_18-47-25

خواندن ادامه ...

00-1

 

به گزارش مسئول رسانه ای کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان، گروه های رباتیک و رادیو کنترل این کمیته  با غرفه هایی شامل فوتبال رباتیک، ربات جنگجو،ایرهاکی، ژیروسکوپ  و اجرای  برنامه های نمایشی ماشین های کنترلی در جشنواره شب های ورزشی که زیر نظر سازمان ورزش شهرداری اصفهان برگزار شد حضور داشتند.

01-1

حضور این گروه ها ،قسمت های جذاب و پرطرفدار جشنواره را تشکیل داده اند که مورد استقبال بسیار خوب مسولین و همشهریان قرارگرفت.

03-1

خواندن ادامه ...

گزارش تصویری برگزاری ششمین المپیاد کشوری ربات های اموزشی به میزبانی اصفهان

photo_2016-09-03_11-30-41

photo_2016-09-03_11-32-48

photo_2016-09-03_11-33-30

photo_2016-09-03_12-34-16

photo_2016-09-03_11-31-20

photo_2016-09-03_11-31-31

photo_2016-09-03_11-31-12

 

photo_2016-09-03_11-27-44

photo_2016-09-03_11-28-03

photo_2016-09-03_11-27-34

photo_2016-09-03_11-26-52-1

 

خواندن ادامه ...

photo_2016-09-03_11-32-23

به گزارش مسئول رسانه ای کمیته بازی ها و ورزش های  الکترونیک هیات انجمن های ورزشی استان اصفهان،تبمهای اصفهانی در ششمین المپیاد ربات های آموزشی در رشته های مختلف به مقام رسیدند.

تیم sniper اصفهان با دو عضو علی ترک و محمد صادق مجتبایی  درششمین المپیاد ربات های آموزشی کشور به مقام قهرمانی رسید. در رشته مسیریاب پیشرفته نیز اصفهانی ها اول تا سوم شدند.

این رقابت ها جمعه ۱۲ شهریور در محل  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با بیش از ۲۵۰ نفر شرکت کننده از ۷  استان از جمله یزد، اصفهان ،بوشهر ،البرز  ،کر مان ، برگزار شد .

آموزشگاه فنی و حرفه ای چستا رباتیک صدرا  با حمایت کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک هیات انجمن های ورزشی استان واداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان  برگزار کننده این رقابت ها به میزبانی اصفهان بود.

مراسم اختتامیه المپیاد و اهداء جوایز نفرات برتر  از ساعت ۱۸ در سالن شهید بهشتی اداره کل فنی و حرفه ای استان با حضور شرکت کنندگان و اولیای آنها و مسولین شهری از جمله:جناب آقای مهندس جهانگیری عضو محترم شورای اسلامی شهر اصفهان ،جناب آقای زیبایی ریاست اداره کل ورزش و جوانان شهرستان اصفهان ،جناب آقای صفائیان نایب رییس هیات انجمن های ورزشی استان، جناب آقای اخوان معاونت اداره کل فنی و حرفه ای استان و آقای کاظمی مسول کمیته بازیها و ورزشهای الکترونیک استان برگزارشد.به  نفرات ا ول تا سوم هررشته لوح تقدیر، تندیس و جوایز نقدی اهداء شد.

نتایج مسابقات به شرح زیر است:

مسابقات مسیریاب مقدماتی

۱-امیر محمد افخمی- امر محمد دقاق پور از یزد

۲-علیرضا تولکی- محمد حسین منصوریان فرد از اصفهان

۳-علی شیری -امیر حسین خردور از بوشهر  با علی خدادادی از اصفهان بطور مشترک

مسابقات مسیریاب پیشرفته

۱-مهدی قندهاری از اصفهان

۲- محمد عارف نصیری از اصفهان

۳-علی بزرگ پور از اصفهان

مسابقات بالابر وزنه

۱-صدرا شعربافیون-محمد صفایی از اصفهان

۲- حمید خاکی-محمد نصیر زارع زاده از یزد

۳- علیرضا رضایی از اصفهان

مسابقات خلاقیت و ایده های برتر

۱- علیرضا محبی از گناوه

۲-عرفان بی ریا از اصفهان

۳- مشایخی و آروین شریفی از بوشهر به همراه محمد جواد صالحی از اصفهان بطور مشترک

مسابقه SNIPER

علی ترک و محمد صادق مجتبایی قهرمان شدند.

خواندن ادامه ...
تیم طراحی گرافیک و توسعه وب ایده پردازان مهر گستر